vDom 2016


1.Cały system vDom został przekonstruowany w taki sposób, aby NIE trzeba było instalować bibliotek lokalnych przy uruchamianiu nowych komputerów w sieci bądź przenoszenia systemu na nowy serwer. Obecnie wystarczy po prostu przenieść cały folder na inny komputer i już.

2. Koszty/Plany gospodarcze wprowadzono nowe typy wierszy planu: Obroty Wn razem z BO i Obroty Ma razem z BO
3. Koszty/Plany gospodarcze możliwość wyszukania pozycji planu, w której użyte jest szukane konto
4. Koszty/Plany gospodarcze wygodniejszy sposób wybierania kont i składników zaliczki przy definiowaniu pozycji planu

5. Rozbudowa funkcjonalności dla potrzeb nowego JPK_V7M 6. Czynsze/Monity w przypadku wysyłania monitów do współwłaścicieli ułamkowych lokalu: 7. Czynsze/Zestawienie przypisu składnika - możliwość wyboru zakresu miesięcy
8. Czynsze/Info o korektach stawek - wydruk powierzchni lokalu oraz (w przypadku konieczności dopłaty) numer konta
9. Czynsze/Wspólnoty/Dane rejestrowe - pojawiło się pole do wpisania mikrorachunku podatkowego. Numer ten jest drukowany na raporcie zaliczki na podatek dochodowy. Uwaga! Jeżeli wspólnota miała podany poprawny NIP, numer mikrorachunku został wygenerowany automatycznie zgodnie ze schematem opublikowanym przez Ministerstwo Finansów - niemniej zalecamy jego sprawdzenie.
10. Numery wszystkich dokumentów korygujących wystawianych w systemie (moduły Czynsze i Koszty) będą automatycznie uzupełniane o sufix  '/KOR'. Zmiana ta spowodowana została koniecznością odróżniania dokumentów w plikach JPK na podstawie samego numeru dokumentu, niezaleznie od jego typu.
11. Wpłaty na konta wirtualne dodatkowa mozliwość podziału wpłaconej kwota pomiędzy konta zaliczki i funduszu remontowego na podstawie salda konta FR. Oczywiście cały czas jest mozliwość podziału na podstawie przypisu zaliczki na FR. Bardzo wygodna opcja w przypadku osób dokonujących nieregularnych wpłat.


 

13.10.2020

System DomKartoteka OnLine
Wykonanie: WebFabrika 2015-2023