O firmie


Technet jest prywatną firmą, powstała w marcu 1989 roku. Od początku naszej działalności specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań problemów związanych z zarządzaniem i administracją nieruchomościami. Od roku 1995 (czyli od wejścia w życie "Ustawy o własności lokali") szczególny nacisk kładziemy na rozwój systemu Dom, dedykowanego do obsługi wspólnot mieszkaniowych.

Podstawowym założeniem naszej działalności jest oferowanie rozwiązań w formie kompletnej. Na podstawie analizy potrzeb doradzamy właściwe rozwiązanie, instalujemy oprogramowanie w siedzibie Klienta, przeprowadzamy wstepną konfigurację oraz szkolenie uzytkowników. W cenie systemu zawsze zawarta jest roczna gwarancja wraz z zapewnieniem dostepu do wszystkich aktualizacji systemu w tym okresie oraz wsparciem telefonicznym. Na życzenie możemy także prowadzić zdalny nadzór nad eksploatacją systemu, bazujac na rozwiązaniach typu "zdalny pulpit".

Długoletnie doświadczenie na rynku oprogramowania oraz zrealizowane w kilkuset firmach wdrożenia naszych systemów gwarantuje naszym Klientom dostęp do nowoczesnych i wydajnych rozwiązań, nierzadko pionierskich w tym obszarze. Dobra znajomość zagadnień merytorycznych oraz wieloletnia współpraca z klientami z całej Polski pozwala zaś na tworzenie systemów funkcjonujących zgodnie z (bardzo często) zmieniającym się stanem prawa oraz (stale rosnącymi) wymaganiami wspólnot mieszkaniowych
.
System DomKartoteka OnLine
Wykonanie: WebFabrika 2015-2023