vDom 2009 i KartotekaOnLine


1. Zarządzanie systemem. Nowa opcja przeniesienia do archiwum danych z wybranych lat archiwalnych. Funkcja ta tworzy archiwum z danymi z wybranego roku (dla wszystkich wspólnot w systemie), umieszcza je w katalogu ImpEx/Archiwum i usuwa dane z systemu.
2. Czynsze/Obsługa dokumentów Możliwość grupowego usuwania utworzonych dokumentów.
3. Czynsze/Obsługa dokumentów Możliwa jest wysyłka mailem dokumentów dla współwłaścicieli ułamkowych.
4. KartotekaOnLine nowa, bardzo przydatna (zwłaszcza obecnie) opcja: Alerty.Pozwala ona z poziomu administratora wysłać SMSem informację dla wszystkich właścicieli w wybranej wspólnocie. Alert zapisywany jest oczywiście w historii. Użycie wymaga posiadania konta na bramce SMSowej SMSApi.pl.
5. Czynsze poszerzone zostały pola na prefixy wystawianych dokumentów. Obecnie cały numer, razem z prefixem/sufixem zapisywany jest w bazie, więc zawsze będzie poprawne drukowany, niezaleznie od zmian na wspólnocie. Cały ten numer przenoszony jest także do rejetru VAT oraz plików kontrolnych i sprawozdawczych JPK.
6. Czynsze/Lokale w skróconym podgądzie danych o lakalu (nad tabelą lokali) powrócił numer telefonu stacjonarnego oraz doszły informacje o zmianie właściciela lokalu w bieżącym roku a także wpisanych współwłaścicielach ułamkowych,  usunięte natomiast  zostały informacje o  normach zimnej i ciepłej wody.
7. Czynsze/Wodomierze w trakcie tworzenia rozliczeń wody, zapisywana jest informacja o tym, w jaki sposób zostały rozliczone ubytki. 
8. Czynsze/Rozliczenia wody można sprawdzić wszystkie dane rozliczenia (w tym sposób rozliczenia ubytków) nawet po jego zaksięgowaniu - opcja "Zobacz"
 

8.05.2020

System DomKartoteka OnLine
Wykonanie: WebFabrika 2015-2022