vDom 2007 i KartotekaOnLine


1. Ze względu na wzmożone zainteresowanie korzystaniem z usługi Kartoteka OnLIne w marcu  przenieśliśmy portal na nowy, bardzo wydajny serwer, dzięki czemu bez problemu realizujemy zdecydowanie zwiększony (co nie dziwi oczywiście) ruch na tej stronie. Zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze nie korzystają z tej usługi - to bardzo dobry moment, aby ją uruchomić.
2. Dodaliśmy dostęp do portalu Kartoteka OnLine dla współwłaścicieli ułamkowych. Wszyscy właścicielu ułamkowi lokalu dostają własny login i hasło, które zostaną wygenerowane przy najbliższym wysłąniu danych na portal. Powiadamiamy ich w standardowy sposób, poprzez korespondencję seryjną lub powidomienia, pamietając o wyborze formy wydruku "do kopert z okienkiem"
Po zalogowaniu właściciel ułamkowy może oddać głos na prezentowane uchwały. Podobnie zarządca może wprowadzić na portalu głosy takich współwłaścicieli.
3. Czynsze/Zestawienie wszystkich rozliczeń przy wydruku i wysyłce mailowej informacja jest drukowan/wysyłana dla współwłaścicieli ułamkowych.

9.04.2020

System DomKartoteka OnLine
Wykonanie: WebFabrika 2015-2022