vDom 1809


1. Dostosowujemy system do wymagań RODO. Na zakładce Czynsze/Lokale/Popraw/Właściciel pojawiły się pola potwierdzające posiadanie zgody właścicela na przetwarzanie danych osobowych: adresu mailowego, telefonu oraz zgody na przetwarzanie w celach marketingowych. Działanie systemu nie ulega zmianie, wysyłka maili i SMSów nie jest zależna od zaznaczenia bądź nie tych pól. 
2. Wprowadziliśmy hasło telefonieczne, służące do potwierdzenia tożsamości osoby kontaktującej siętelefonicznie. Inicjalnie hasłem jest losowa, czterocyfrowa liczba, można je jednak na życzenie właściciela na dowolne. Hasło prezentowane jest przy przeglądaniu lokali. Zmiana hasła na zakładce Czynsze/Lokale/Popraw/Właściciel. Hasło drukowane jest w nagłówku korespondencji z właścicielem.
3. Uruchomiliśmy korekty faktur w module Finanse. Oczywiście dla wspólnot płatników VAT po zaksięgowaniu trafiają automatycznie do rejestru VAT, deklaracji VAT7 i pliku JPK_VAT. 
4. Faktury w module Finanse - dodaliśmy mozliwość klonowania zakresu faktur, na przykład wystawianych comiesięczne. Klonowanie odbywa się na podstawie zakresu numerów i dat.
 

16.05.2018

System DomKartoteka OnLine
Wykonanie: WebFabrika 2015-2023