vDom 1717 oraz KartotekaOnLine: Dokumenty


1. Ponieważ opcja skanowania cieszy się dużym zainteresowaniem, uruchomiliśmy obsługę skanerów TWAIN. Obecnie nasz system obsługuje w zasadzie każdy dostepny na rynku skaner, dodatkowo umożliwiając użytkownikowi samodzielny wybór jakości skanów.
2. Na rynku pojawiają się coraz większe wspólnoty - zwiększyliśmy na wydrukach sumy zaliczek do 9 999 999,99 poprzednio było o rząd mniej.
3. Na zestawieniu przypisu składnika można zadać okres obejmujący 2 lata - przydatne, jeśli zewnętrzna firma rozlicza ciepło za sezon grzewczy, a nie rok kalendarzowy.
4. Sporo drobnych poprawek w wydrukach - głównie natury estetycznej.
5. W portalu KartotekaOnLine pojawiła się nowa zakładka: "Dokumenty". Zarzadca może umieścić tam dowolną liczbę dokumentów istotnych dla wspólnoty. Dodając dokument należy podać jego nazwę, pod którą będzie widział go użytkownik oraz link prowadzący do dokumentu. Zakładamy, że dokumenty będą przechowywane w indywidualnej chmurze każdego zarządcy. Portal obsługuje wszystkie dostepne chmury (Dropbox, Google Drive, Microsoft One i każda inna, odwołująca się do dokumentu po adresie sieciowym). 

23.06.2017

System DomKartoteka OnLine
Wykonanie: WebFabrika 2015-2024